شرکت خدمات فنی فولاد یزد تاسیس در سال ۱۳۷۳

تاریخچه شرکت

شرکت خدمات فنی فولاد یزد در تاریخ ۱۳۷۳/۵/۱۳ به صورت شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی تحت نظارت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد با سرمایه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال منقسم به ۱۰۰۰ سهم ده هزار ریالی با مشارکت حدود ۵۲ نفر از کارکنان واحد خدمات و پشتیبانی شرکت فولاد آلیاژی ایران تاسیس شده و طی شماره ۱۳۶ و شناسه ملی ۱۰۸۶۲۰۵۳۰۹۳ و کد اقتصادی ۴۱۱۳۱۶۳۴۹۸۱۵ در اداره ثبت شرکت های شهرستان صدوق به ثبت رسیده است.

این شرکت در تاریخ ۱۳۹۰/۸/۲۱ به شرکت تعاونی سهامی عام تغییر وضعیت داده و اساس نامه شرکت تعویض شده است و در تاریخ ۹۰/۷/۱۶ تحت شماره ۱۱۰۹۶ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است و نماد معاملاتی شرکت (خفولا) در تاریخ ۹۵/۱۲/۹ در بازار پایه توافقی گزارش یافت و همچنین طبق صورتجلسه مجمع ۹۶/۱/۲۷ اساسنامه شرکت تغییر و به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده است و در پایان سال ۹۸ سرمایه ثبتی شرکت مبلغ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.
تعداد سهامدارن شرکت در حال حاظر ۵۵۴۰ نفر بوده که اکثریت آن پرسنل شرکت فولاد آلیاژی ایران و خانواده های آنها می باشند.
تعداد شاغلین شرکت در بدو تاسیس ۵۲ نفر و در حال حاظر حدود ۳۵۰ نفر می باشند مجری بیش از ۱۵۳ قرارداد با کارفرایان مختلف (از قبیل شرکت فولاد آلیاژی ایران، شرکت صنایع لاستیک یزد، شهرداری حمیدیا، دانشگاه یزد، بیمارستان شهید افشار، شرکت شهرک های صنعتی استان یزد، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت پشتیبانی امور دام، شهرداری منطقه یک و دو، شهرداری اشکذر و …) بوده و اشتغالزایی بیش از ۱۵۰۰ نفر را شامل گردیده است.
شرکت خدمات فنی فولاد دارای ۹ پروانه کسب و ۱ پروانه عضویت انجمن صنفی کارفرمایان، شرکت های خدماتی و پشتیبانی بوده و سرمایه گذاری در ایجاد موسسات و شرکت های اقماری به تعداد ۷ فقره و بالغ بر ۲۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال نموده است. شرکت دارنده ایزو ۹۰۰۱/۲۰۰۸ بوده و مقام دوم تعاونی برتر سال ۸۹ و رتبه اول تعاونی برتر استانی و کشوری طی سال های ۹۱ لغایت ۹۸ را کسب نموده است و از معاون اول رئیس جمهور و وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی لوح تقدیر دریافت نموده است.
موسسه حسابرسی معتمد بورس و اوراق بهادار به مدت هفت سال اخیر بارزس قانونی و حسابرس شرکت بوده است.

.

۱۳۷۳

تاسیس شرکت

شرکت خدمات فنی فولاد یزد در تاریخ ۱۳۷۳/۵/۱۳ به صورت شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی تحت نظارت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد تاسیس شد.

۱۳۹۰

تعویض اساس نامه

این شرکت در تاریخ ۱۳۹۰/۸/۲۱ به شرکت تعاونی سهامی عام تغییر وضعیت داده و اساسنامه شرکت تعویض شده است.

 

.

 

۱۳۹۰

پذیرش در بورس

این شرکت در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۶تحت شماره ۱۱۰۹۶ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است.

۱۳۹۵

خفولا

نماد معاملاتی شرکت (خفولا) در تاریخ ۹۵/۱۲/۹ در بازار پایه توافقی گزارش یافت.

 

 

,

۱۳۹۶

تعویض اساس نامه

طبق صورتجلسه مجمع ۹۶/۱/۲۷ اساسنامه شرکت تغییر و به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده است

۱۳۹۸

سرمایه ثبتی شرکت

در پایان سال ۹۸ سرمایه ثبتی شرکت مبلغ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

.